Věnujte kávové předplatné

jako dárek.

⚪ Členství v klubu zaručeně udělá radost

⚪ Vaše blízká osoba dostane novou kávu každý měsíc

⚪ Ke každé zásilce popis a informace o kávě

⚪ Praženo těsně před odesláním

Dopravu neplatíte, je zcela zdarma

https://www.kavovakonvicka.cz/wp-content/uploads/2021/10/produkt_predplatne-585x307.png

Často kladené otázky

Bude obdarovaná osoba notifikována o nákupu?

Ne, v žádném případě! Neposíláme emaily až do doručení první zásilky. Navíc vám pošleme uvítací certifikát se jménem nového člena, který můžete vytisknout či přeposlat.

Kdy bude doručena první zásilka?

Příjemci pošleme email s možností sledování zásilky hned poté, co bude zásilka v rukou dopravce. Doručení zpravidla bývá mezi 3. až 6. dnem v daném kalendářním měsíci.

Je možné při aktivaci voucheru vybrat druh mletí?

Ano. Voucher můžete sestavit na míru, ale také můžete zvolit, že si darovaný při aktivaci voucheru vybere zrnkovou či mletou sám.

Posíláte i mimo ČR?

Ano, avšak pouze na Slovensko. Doručení mimo Česko a Slovensko zatím nemáme v plánu.

Co mám dělat když mi nesedí čas doručení?

Pokud jste členství dostal dárkem a nesedí vám načasování doručení, nemějte strach! Zašlete nám email s žádostí o změně doručení na info@kavovakonvicka.cz a my to zařídíme.

Můžete vystavit dárkový poukaz?

Ano, rádi vám vystavíme i dárkový poukaz, který od nás obdržíte buď v obálce poštou nebo emailem. V případě, že chcete dárkový poukaz, nezapomeňte napsat text, který máme na poukaz přidat.

Chcete se na něco zeptat? Chatujte s námi nebo pošlete mail na

info@kavovakonvicka.cz

Chcete se raději stát

členem?

Pokud si ještě nejste jistí, že chcete členství někomu darovat, doporučujeme si ho vyzkoušet na vlastní kůži. Určitě vás nezklameme.

https://www.kavovakonvicka.cz/wp-content/uploads/2020/02/kava_stamp1-570x276.jpeg
21. 4. 2020

Alchymie zvaná pražení kávy

Od okamžiku, kdy na kávovníku uzraje kávová třešeň, do prvního doušku lahodné kávy uběhne obvykle několik dlouhých týdnů. O tom, jaký dojem ve vás váš oblíbený nápoj zanechá rozhoduje několik faktorů. Oblast, ve které byla sklizena, odrůda kávovníku, čerstvost zrn i intenzita pražení. Právě pražící stroje mají na výsledné chuti lví podíl. Přijměte prosím pozvání […]

Přečíst článek

20. 4. 2020

Černá káva: Jaký typ kávovaru je nejvhodnější?

Chcete si doma připravit dokonalou kávu, ale nevíte, jaký způsob zvolit? Ať hledáte snadnou cestu k šálku oblíbené kávy, nebo si s kávou rádi hrajete a dáte si na čas, připravili jsme pro vás výčet nejčastějších kávovarů pro přípravu skvělé černé kávy. Přičemž při výběru vhodného kávovaru je klíčový váš preferovaný typ kávy Espresso, nebo černá […]

Přečíst článek